Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA*
*Neplatí pro VO prodej
 

Nordic Pocket Saw

Společnost Nordic Pocket Saw byla v roce 2015 financována dvěma přáteli z dětství, kteří viděli příležitost prosadit se vytvořením kvalitního produktu pro vlastní venkovní dobrodružství a později pro tisíce dalších outdoorových nadšenců.  

Všechno to začalo tím, že se jejich přítel vydal na lov do nejvzdálenějších částí amazonské džungle a na svých cestách potkal domorodé lidi z různých kmenů. Na cestu s sebou přivezl ruční obdobu motorové pily, kterou si koupil na památku na jedné ze svých služebních cest. Rozhodl se věnovat ji jednomu z vůdců kmene, který ji ocenil tak, že řekl, že to byl jeden z nejužitečnějších dárků, co vůbec dostal .  
 
Budoucí zakladatele Nordic Pocket Saw pila zaujala, ale při jejím shánění si uvědomili, že se ve Švédsku ani v Evropě nedá sehnat. Pořídili si několik kusů z Amazonu US, ale ty se při testováni rychle rozbily. Tehdy se zrodila myšlenka vyrábět vlastní řetězové pily na ruční pohon s vysokou kvalitou. Nordic Pocket Saw se později stala mezinárodní značkou s prodejem ve více než 25 zemích na 5 různých kontinentech. Společnost nadále zůstává skupinou lidí s různými zájmy v přírodě - lesnictví, cross-country běh, orientační běh, lyžování a další. Považuje za důležité, aby se její zaměstnanci zajímali o sport i outdoor, protože tak budou sami dobře chápat, jak moc je pro zákazníka důležitá kvalita v tomto segmentu.   

Zvolit filtr
od 390 Kč do 1 090 Kč
Zobrazit podkategorie

Nacházíte se v kategorii: Nordic Pocket Saw

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR