DOPRAVA V ČR OD 3 000,- KČ ZDARMA
DOPRAVA DO SR OD 3000,- KČ ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
NOVINKY A AKTUALITY

Čištění na zbraně PRO-SHOT

 Naskladnili jsme první velkou dodávku čištění na zbraně Pro-Shot. Vychytané technologie, maximální efektivita a vynikající ochrana, to jsou superlativy, které po vyzkoušení této značky, která se kompletně vyrábí v USA, můžeme klidně použít.

Z nabídky určitě chceme vyzdvihnout:

Univerzální sadu pro krátké i dlouhé zbraně – ZDE

SUPER KIT, set pro kompletní čištění snad všeho – ZDE

Kompaktní taktické sady TPK v praktickém pouzdře - ZDE

Nejčastější dotazy spojené s novým webem

 Nejčastější dotazy spojené s novým webem

Nemůžete na stránkách nic najít? Staré postranní menu bylo lepší?

·         Nic se neděje, menu zůstalo zachováno přesně tak, jak si ho pamatujete. Jen je potřeba ho rozbalit kliknutím na tlačítko HLAVNÍ NABÍDKA v levém horním rohu. No, a staré dobré menu je zpět.

Stránky se mi zobrazují divně, grafika je rozhozená, překrývají se mi různé odkazy. Celé stránky je zarovnávají vlevo a ne na prostředek.

·         Váš počítač si potřebuje přeuložit některé soubory pro správné zobrazení stránek. To se stane buď automaticky za nějaký čas, nebo můžete tento proces urychlit stisknutím klávesové zkratky CTRL + F5.

Stránky se mi mění a menu i nabídka vypadá pokaždé jinak.

·         Pravděpodobně je na vině optimalizace pro tablety a mobilní zařízení. Pokud si stránky prohlížíte v počítači a okno prohlížeče je maximalizované, je pravděpodobně vše v pořádku. Když ale okno prohlížeče zmenšíte, stránky nepatrně změní svůj charakter. To je dané tím, že menší zobrazovaná plocha dává signál, že je web prohlížen na nějakém kompaktním zařízení a stránky se pro něj automaticky optimalizují.

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

www.alfatactical.cz

Spuštění nových stránek

Vážení zákazníci, spustili jsme nové stránky www.alfatactical.cz. Věříme, že pro Vás budou příjemnou změnou. Prosíme, omluvte případné nedostatky. Děláme maximum pro to, aby vše fungovalo bez komplikací. 

Zvýhodnění cen

Připravili jsme pro naše zákazníky zvýhodněné ceny za odběr většího počtu střeliva v rážích 9mm Luger, 7,62x39 a .223 Remington. 9x19 Sellier&Bellot můžete zakoupit od 4,9,- Kč/ks, .223 Sellier&Bellot od 8,8,- Kč/ks a 7,62x39 od 6,2 Kč/ks. Rezervace střeliva můžete provádět standardně přes e-shop. 

NOVINKY

Zbraně Armyshop

Vážení zákazníci,

Vítáme Vás na našich stránkách ALFATACTICAL. V našem internetovém obchodě naleznete širokou nabídku: army shop,  outdoor, camping vybavení, dále pak zbraně, vzduchovky, plynovky, luky, kuše a jejich příslušenství.

Přejeme Vám příjemný nákup, krásné zážitky, pohodlí a bezpečí s našimi produkty.

Tým Alfatactical

 
NEWSLETTER
 
0 ks / 0
+420 377 223 796
Po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR