Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej a produkty 18+

DIRECT ACTION®

DIRECT ACTION® je projekt zrozený z kombinace skvělých konstrukčních a výrobních schopností s podrobným a osobním porozuměním specifickým potřebám koncových uživatelů speciálních operačních sil. Tato kombinace vytvořila individuální přístup, který je otevřený a flexibilní, se všemi potřebnými možnostmi, přesto zůstává efektivní a vyhýbá se nadměrnému zatížení.

V naší nabídce Direct Action najdete především kvalitní taktickou výstroj. Jsou to například taktické vesty Thunderbolt a Hurricane Hybrid, nosiče plátů Bearcat či Spitfire a samozřejmě spousta přídavných kapes a příslušenství k balistickým vestám. Dále si u nás můžete sestavit plnou polní uniformu složenou z kalhot a bojové košile Vanguard, kombinace MOLLE opasku Warhawk, vnitřního opasku Mustang a nosného systému Mosquito.

Důležitou součástí portfolia Direct Action jsou i batohy. Voděodolný Dragon Egg z Cordury 500D či plně konfigurovatelný hlídkový Halifax najdou své uplatnění jak ve službě, tak při outdoorových aktivitách. Za zmínku stojí i všestranná taška Messenger Bag pro bezpečné přenášení elektroniky a dalšího vybavení. Pro firmu dodávající své výrobky armádě je samozřejmostí také široká nabídka sumek, pouzder a platforem včetně pouzder určených pro lékařské vybavení.

Zvolit filtr
od 199 Kč do 7 990 Kč
Zobrazit podkategorie
1-12 j n
1-12 j n

Nacházíte se v kategorii: DIRECT ACTION®

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
+420 377 223 796                            info@alfatactical.cz
                      Otevřeno po - pá 9:00 - 12:00 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR