Doprava ČR od 1.000,-Kč ZDARMA Doprava SK od 1.500,-Kč ZDARMA
new

Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser, černý

Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser, černý hodnocení (5)
Kód:
D0603010
EAN:
2400000020882
Výrobce:
Piexon
Zboží zasíláme pouze:
ČESKÁ REPUBLIKA
SLOVENSKO
Cena s DPH: 510,72 €
Cena bez DPH: 422,08 €
Dostupnost:
Na objednávku - KONTAKTUJTE NÁS
benefit card Zaregistruj se a nakupuj se slevou - Chci vědět víc
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
+420 377 223 796
+420 774 949 776
PRODEJ POUZE OD 18LET
toto zboží lze objednat pouze v případě, že jste starší 18let
Dle zákona o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. §15 jsou veškeré nabízené zbraně, jejich díly a střelivo (vše kategorie D) prodejné v ČR pouze fyzickým osobám starším 18 let způsobilým k právním úkonům, nebo právnickým osobám. Odesláním objednávky zároveň prohlašujete, že splňujete výše uvedené požadavky. V případě podání falešné informace o způsobilosti k držení zbraní a střeliva budeme soudní cestou vymáhat náhradu veškerých škod nám tímto způsobených.
dotaz vytisknout poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
 • Dotazy k produktu

Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser

JPX4 Jet Defender Laser je profesionální obranný prostředek (pepřová pistole) využívající unikátní technologii aplikace účinné slzotvorné látky 10% OC PIEXOL. Tento obranný prostředek využívají Městské policie, výjezdové skupiny, bezpečnostní agentury nebo ostraha letišť.

JPX4 je vyroben z odolného polymeru a tvoří jej rám (s rukojetí, integrovaným laserovým značkovačem, spoušťovým a bicím mechanismem) a svazek 4 hlavní, který zároveň slouží jako zásobník. Svazek lze jednoduchým pohybem vyklopit a znovu nabít (podobným principem jako u brokovnice).

Dostřel je do vzdálenosti až 7 metrů při rozptylu zhruba 40 cm. Účinná látka je ve formě tekutiny čímž zamezuje přílišné kontaminaci v prostoru použití (nehrozí zasažení samotného obránce).

Při použití bude zasažený agresor vystaven silnému podráždění dýchacích cest, očí a kůže. Účinky nezpůsobí trvalé poškození zdraví a odezní do 45 min.

Obranný prostředek je volně prodejný od 18-ti let (kategorie D).

Popis: JPX4 Jet Defender Laser je vyroben z odolného polymeru – skládá se z pažby a svazku čtyř hlavní, který slouží zároveň jako zásobník. Pažba, která poskytuje plnohodnotný pistolový úchop, v sobě ukrývá spoušťový i bicí mechanismus. V pažbě je dále integrován „Picatinny Rail“ pro taktickou svítilnu a laserový značkovač ovládaný na spodní části pažby.

Jednoduchým odjištěním oboustranné páčky směrem k ústí uvolníte pojistku a odklopíte svazek hlavní, do kterého poté můžete nabít 4 nábojky spojené plastovým klipem. Po zaklapnutí svazku zpět je JPX4 připraven k použití. Barva svazku hlavní může mít kromě standardní černé také žlutou nebo oranžovou barvu.

Bicí mechanismus čtyř úderníků se automaticky přepíná vlivem předchozího výstřelu proti směru hodinových ručiček.

Princip výstřelu: Po klepnutí úderníku do zápalky dojde k zahoření prachu a expanzi vzniklých plynů, které vytlačí píst s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rychlost výstřelu je až 97 m/s a dostřel až 7 m při rozptylu do 50 cm. Látka se konzistencí blíží gelu, proto se nerozšíří do prostoru, ale ve velmi krátkém čase její částečky klesnou k zemi. Spoušť má dostatečně dlouhý chod, a navíc zabírá až v zadní části po úplném zmáčknutí, aby nedošlo k náhodnému výstřelu, není tedy nutná mechanická pojistka.

Použití: Díky unikátní technologii lze tímto obranným prostředkem zasáhnou pouze jednoho útočníka nebo agresora, který Vás jakýmkoliv způsobem ohrožuje a to i v uzavřené místnosti. Její účinky postihnou pouze zasaženou osobu i když se právě nachází ve větším shluku nezúčastněných osob. JPX4 je ideální pro ochranu Vašeho zdraví, zdraví Vaší rodiny, ochranu majetku nebo podnikání. Přednosti tohoto produktu v rámci profesionálního použití, ocení především strážníci městských policií (strážníci od 18 let, posádky výjezdových vozidel), členové ostrahy letišť nebo zaměstnanci soukromých bezpečnostních agentur.

Dráždivá látka a účinky: Dráždivá látka PIEXOL je tvořena 10 % roztokem OC (Oleoresin Capsicum) a způsobuje silné podráždění očí, dýchacích cest, sliznice i samotné kůže. Zasažený trpí dezorientací, dočasnou slepotou, silným kašlem a pálení kůže. Účinky nezpůsobují trvalé poškození zdraví a odezní do 45 min. Pro urychlení první pomoci aplikujte na zasažená místa čistou chladnou vodu, případně dekontaminační sprej a zajistěte přívod čerstvého vzduchu.

Obsah balení: Balení obsahuje JPX4 Jet Defender Laser v černém provedení a jeden zásobník JPX4 Jet Defender OC oranžový, pouzdro Kydex se 3 opaskovými adaptéry a záruční list společně s českým návodem.

Výhody:

 • Vysoký zastavovací efekt
 • Nesmrtící účinky
 • Dlouhý dostřel
 • Přesnost zásahu
 • Rychlé nabíjení
 • Bez křížové kontaminace prostředí (možnost použití v místnosti)
 • 100% spolehlivost (nábojky nejsou pod tlakem)
 • Široká nabídka příslušenství

Doplňkové parametry:

 • Záruka: 2 roky
 • Rozměry: 193 x 144 x 40 mm
 • Hmotnost rámu: 459g
 • Hmotnost zásobníku: 180 g
 • Minimální vzdálenost použití: 1,5 m
 • Maximální vzdálenost použití: 7 m
 • Systém spouště : Bicí mechanismus s automatickým přepínáním
 • ? Dráždivá látka: Piexol 10% OC (4 mil SHU)
 • Obsah: 4 nábojky (4x 10 ml)
 • Rychlost výstřelu: 97 m/s (351 km/h)
 • Provozní rozsah teplot: -20 °C až +60 °C
 • Zaměřování: Otevřená mířidla, integrovaný laser
 • Příslušenství: Picatinny Rail, univerzální opaskové pouzdro

Popis k výrobku: Piexon Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser, černý

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Názory, otázky a odpovědi k Piexon - Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser, černý

Ke zboží Pepřový obranný prostředek Piexon JPX4 Jet Defender Laser, černý nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR