Doprava ČR od 1.000,-Kč ZDARMA Doprava SK od 1.500,-Kč ZDARMA
new

Pepřový obranný prostředek Piexon JPX Jet Defender Standard, černý

Pepřový obranný prostředek Piexon JPX Jet Defender Standard, černý hodnocení (0)
Kód:
D0603001
EAN:
4049805033345
Výrobce:
Piexon
Zboží zasíláme pouze:
ČESKÁ REPUBLIKA
SLOVENSKO
Cena s DPH: 237,24 €
Cena bez DPH: 196,07 €
Dostupnost:
Na objednávku - KONTAKTUJTE NÁS
benefit card Zaregistruj se a nakupuj se slevou - Chci vědět víc
Objednejte si zboží telefonicky
Po - Pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
+420 377 223 796
+420 774 949 776
PRODEJ POUZE OD 18LET
toto zboží lze objednat pouze v případě, že jste starší 18let
Dle zákona o zbraních a střelivu č. 119/2002 Sb. §15 jsou veškeré nabízené zbraně, jejich díly a střelivo (vše kategorie D) prodejné v ČR pouze fyzickým osobám starším 18 let způsobilým k právním úkonům, nebo právnickým osobám. Odesláním objednávky zároveň prohlašujete, že splňujete výše uvedené požadavky. V případě podání falešné informace o způsobilosti k držení zbraní a střeliva budeme soudní cestou vymáhat náhradu veškerých škod nám tímto způsobených.
dotaz vytisknout poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


 • Popis
 • Foto
 • Dotazy k produktu

Pepřový obranný prostředek JPX Jet Defender Standard

JPX Jet Defender Standard je profesionální obranný prostředek (pepřová pistole) využívající unikátní technologii aplikace účinné slzotvorné látky 10% OC PIEXOL. Tento obranný prostředek využívají také desítky Městských policií v ČR nebo soukromé bezpečnostní agentury.

JPX se skládá z rámu a zásobníku na 2 nábojky, ten lze jednoduchým pohybem vyměnit za nový.

Dostřel je do vzdálenosti až 7 metrů při rozptylu zhruba 40 cm. Účinná látka je ve formě tekutiny čímž zamezuje přílišné kontaminaci v prostoru použití (nehrozí zasažení samotného obránce).

Při použití bude zasažený agresor vystaven silnému podráždění dýchacích cest, očí a kůže. Účinky nezpůsobí trvalé poškození zdraví a odezní do 45 min.

Obranný prostředek je volně prodejný od 18-ti let (kategorie D).

Popis: Profesionální obranný prostředek JPX Jet Defender je pepřová pistole, která se skládá z rámu a zásobníku. Obě tyto části jsou vyrobeny z odolného polymeru, který odolá nárazu i vlhkosti. Rám se skládá pažbičky, bicího mechanismu, spouště a vodící kolejničky, na kterou se zasunuje zásobník se 2 nábojkami. Stlačením oboustrané páčky dojde k uvolnení zásobníku. Na integrovaný Picatinny rail můžete přidat příslušenství např. taktickou svítilnu. Při zmáčknutí spouště se spustí bicí mechanismus, který iniciuje nábojku k výstřelu a tím dojde k aplikaci slzotvorné látky. Úderníky bicího mechanismu se automaticky střídají.

Princip výstřelu: Po klepnutí úderníku do zápalky dojde k zahoření prachu a expanzi vzniklých plynů, které vytlačí píst s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rychlost výstřelu je až 97 m/s a dostřel až 7 m při rozptylu do 40 cm. Po výstřelu je pouze minimum částeček učinné látky rozptýleno vzduchem a proto nedochází ke kontaminaci prostředí. Díky tomu jsou obranné prostředky JPX Jet Defender vhodné pro použití uvnitř budov a v uzavřených prostorech. Použitá technologie a vysoká rychlost výstřelu zajišťuje přesnost zásahu a eliminuje možnost vychýlení účinné látky i za nepříznivého počasí, jako je déšť, nebo vítr.

Použití: Díky unikátní technologii lze tímto obranným prostředkem zasáhnou pouze jednoho útočníka nebo agresora, který Vás jakýmkoliv způsobem ohrožuje a to i v uzavřené místnosti. Její účinky postihnou pouze zasaženou osobu i když se právě nachází ve větším shluku nezúčastněných osob. JPX je ideální pro ochranu Vašeho zdraví, zdraví Vaší rodiny, ochranu majetku nebo podnikání. Přednosti tohoto produktu v rámci profesionálního použití, ocení především strážníci městských policií (strážníci od 18 let, posádky výjezdových vozidel), členové ostrahy letišť nebo zaměstnanci soukromých bezpečnostních agentur.

Dráždivá látka a účinky: Dráždivá látka PIEXOL je tvořena 10 % roztokem OC (Oleoresin Capsicum) a způsobuje silné podráždění očí, dýchacích cest, sliznice i samotné kůže. Zasažený trpí dezorientací, dočasnou slepotou, silným kašlem a pálení kůže. Účinky nezpůsobují trvalé poškození zdraví a odezní do 45 min. Pro urychlení první pomoci aplikujte na zasažená místa čistou chladnou vodu, případně dekontaminační sprej a zajistěte přívod čerstvého vzduchu.

Obsah balení: Balení obsahuje JPX Jet Defender Standard v černém provedení, jeden kus zásobníku JPX Jet Defender OC a záruční list včetně českého návodu.

Výhody:

 • Vysoký zastavovací efekt
 • Nesmrtící účinky
 • Dlouhý dostřel
 • Přesnost zásahu
 • Rychlé nabíjení
 • Bez křížové kontaminace prostředí (možnost použití v místnosti)
 • 100% spolehlivost (nábojky nejsou pod tlakem)
 • Široká nabídka příslušenství

Doplňkové parametry:

 • Záruka: 2 roky
 • Rozměry: 190 x 90 x 37 mm
 • Hmotnost rámu: 250 g
 • Hmotnost zásobníku: 135 g
 • Minimální vzdálenost použití: 1,5 m
 • Maximální vzdálenost použití: 7 m
 • Systém spouště : Bicí mechanismus s automatickým přepínáním
 • Dráždivá látka: Piexol 10% OC (4 mil SHU)
 • Obsah: 2 nábojky (2x 10 ml)
 • Rychlost výstřelu: 97 m/s (351 km/h)
 • Provozní rozsah teplot:: -20 °C až +60 °C
 • Zaměřování: Otevřená mířidla

Popis k výrobku: Piexon Pepřový obranný prostředek Piexon JPX Jet Defender Standard, černý

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Názory, otázky a odpovědi k Piexon - Pepřový obranný prostředek Piexon JPX Jet Defender Standard, černý

Ke zboží Pepřový obranný prostředek Piexon JPX Jet Defender Standard, černý nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR