Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej a produkty 18+

Vše, co potřebujete na pořádný výlet

Věděli jste, že Alfa Tactical není jen obchod se zbraněmi a vojenskou výstrojí? Jedním z našich nejšířeji zastoupených odvětví je také outdoor, bushcraft a vybavení pro pobyt v přírodě obecně.
V první řadě je třeba zmínit opravdu velký výběr outdoorového a taktického oblečení. Tyto dvě kategorie mají společný důraz na odolnost a funkčnost, takže se v mnoha výrobcích prolínají. Nejeden vášnivý turista dává přednost vojenským botám do každého terénu a maskáčové kalhoty s mnoha kapsami a zesílenými okraji na spony nožů se hodí jak na misi, tak na túru.

Když dojde na lámání chleba (a vůbec venkovní vaření), najdou své uplatnění ešusy a jiné nádoby, příbory, vařiče a hlavně prostředky sloužící k rozdělání ohně. Nabízíme ovšem i hotová jídla k ohřátí a když čas opravdu tlačí, přijdou vhod nouzové energetické tyčinky s vysokou výživovou hodnotou.

Doby, kdy bylo spaní ve stanu či pod širákem běžnou příčinou bolesti v zádech, jsou už dávno pryč, především díky pohodlným, anatomicky tvarovaným karimatkám a polštářům Klymit. Na skladě máme samozřejmě i spací pytle do všech teplotních podmínek, stany různých velikostí, celty, deky a další náležitosti pro příjemný venkovní spánek.
Vášnivý turista ocení lehké cestovní filtry na vodu, termosky mnoha tvarů a objemů, Paracord lana nebo impregnační prostředky. Za zmínku stojí i doplňkové vychytávky, jako jsou repelenty proti dotěrnému hmyzu, kompasy, či karabiny.

 

Když je výběr vybavení u konce, zbývá vše zabalit do batohu, který nejenže vše unese, ale navíc sám nepřidá příliš mnoho přebytečných gramů k celkovému nákladu. U nás najdete batohy mnoha velikostí, od jednodenních ruksaků po turistické krosny. Samozřejmostí v tactical odvětví jsou klasické army batohy pro nejnáročnější uživatele.

Přejeme příjemné vybírání a mnoho úspěchů na cestách.

Alfa Tactical

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
+420 377 223 796                            info@alfatactical.cz
                      Otevřeno po - pá 9:00 - 12:00 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR