Doprava v ČR Českou Poštou od 2.000,-Kč ZDARMA (neplatí pro VO prodej)
- Kód:
- NPL35
- EAN:
- 6952506409181
- Výrobce:
- NiteCore
- Zboží zasíláme pouze:
- ČESKÁ REPUBLIKA
Cena s DPH: | 2 623 Kč |
Cena bez DPH: | 2 167,77 Kč |
- Dostupnost:
- Předpokládané naskladnění do 21 dnů od objednání
![]() |
Zaregistruj se a nakupuj se slevou - Chci vědět víc |
Toto zboží je neprodejné mimo území České republiky Tento produkt je klasifikován jako vojenský materiál a dle Zákona o zahraničním obchodu s vojenským materiálem*** jej nelze exportovat mimo území České republiky bez povolené příslušných orgánů. Zasíláme pouze na území ČR. |
Chci být informován:
- Popis
- Foto
- Dotazy k produktu
- Recenze / Hodnocení (0)
Pro rok 2025 přišla společnost Nitecore s další novinkou v podobě nabíjecí podvěsné pistolové svítilny NPL35. Je další nabíjecí svítilna pod zbraň od společnosti Nitecore. Výkon svítilny je 2000 lumenů (intenzita svitu 42 500cd) s maximálním dosvitem až 412 metrů. Tomu napomáhá precizní digitální optická technologie reflektoru (PDOT). Napájení zajišťuje vyměnitelný akumulátor o kapacitě 1900mAh, který se nabíjí přes USB-C za pomoci přiloženého kabelu (je součástí balení). Stav nabitosti akumulátoru zjistíte díky tlačítku a 4 diodám nacházejícím se přímo na akumulátoru. Při plně nabité svítilně je doba provozu 1 hod 45 min. NPL35 má možnost volby mezi třemi režimy svitu (silné / slabé / stroboskop). Vysoký výkon - 2 000 lumenů s dobou sviti 1h 45 min. Slabý výkon - 320 lumenů s dobou provozu 3h 15 min.
Silné světlo je jak momentové, tak konstantním. Změna výkonu je vhodná např. při práci v budovách nebo na otevřeném prostranství na větší vzdálenosti. Režimy svitu se ovládají za pomoci tlačítek na konci svítilny (u lučíku zbraně) namáčknutím, promáčknutím nebo dvojklikem spínače svítilny. Svítilnu lze pohodlně ovládat jak silnou, tak i slabou rukou. To je výhoda jak pro levoruké, tak i pravoruké střelce. NPL35 lze lehce nasadit na většinu zbraní opatřených Picatinny railem za pomoci upevňovacího šroubu. Vzdálenost svítilny od lučíku doladíte na míru zbraně díky kolejnici na horní straně svítilny. Přední čočka je oboustranně potažena vrstvou proti poškrábání, stupeň krytí IPX6 a nárazuvzdornost je testována z výšky 2 metru. Tělo je vyrobeno z leteckého hliníku s černým eloxem HAIII military.
Klíčové vlastnosti:- Výkon: 2000 lumenů
- Dosvit: 412 metrů
- Intenzita svitu: 42 500 candela
- Napájení: Nabíjecí Li-ion aku. 1900 mAh
- Rozměry: 88,1mm x 37,1mm x 36mm
- Váha: 129 g
- Barva LED: Bílá
- Počet režimů: 3
- Vodotěsnost/Voděodolnost: IPX6
Popis k výrobku: NiteCore Podvěsná zbraňová svítilna Nitecore NPL35, 2000lm
Ke zboží Podvěsná zbraňová svítilna Nitecore NPL35, 2000lm nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.