Doprava ZDARMA v ČR od 2000,-Kč (přepravcem GLS)                                                                                                                                                  Doprava ZDARMA na Slovensko od 2.500,-Kč

Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger

Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger hodnocení (0)
Kód:
190819-01
Výrobce:
Česká zbrojovka a.s.

Prodej ukončen

 • Popis
 • Foto
 • Dotazy k produktu

  Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger

Komisní prodej pistole CZ P-09, která nese známky běžného používání. 

Příslušenství: 2x zásobník, kydexové pouzdro, kufřík, původní čištění, výměnné hřbety a pojistka vypouštění. 

Samonabíjecí pistole CZ P-09, cal. 9mm Luger

Přelomový služební model CZ P-09 vznikl na základě dlouhodobé spolupráce s mnoha příslušníky ozbrojených složek z celého světa. Důraz byl kladen na maximální spolehlivost a přesnost, zvláštní pozornost byla při vývoji věnována také střeleckému komfortu a ergonomii zbraně. Na konci svého vývoje CZ P-09 úspěšně prošla mnoha testy ve velmi náročných podmínkách a prostředích, přičemž tyto testy dalece přesahovaly běžné vojenské a služební standardy.

Inovativní materiály Pro rám CZ P-09 byl použit moderní, mechanicky a teplotně velmi odolný polymer, zesílený skelnými vlákny. Nová povrchová úprava závěru, hlavně a dalších drobných dílů výrazně zlepšuje odolnost zbraně proti jakémukoliv mechanickému poškození a zvyšuje také její korozivní odolnost.

Střelecký komfort Tasení, zamíření i práce se spouští je velmi intuitivní. Byl minimalizován zpětný ráz, zbraň se přirozeně vrací na záměrnou i při rychlejší střelbě a je dobře ovladatelná. V oblasti ergonomie došlo k celkovému zaoblení, odstranění ostrých hran a přidání předních natahovacích drážek. Vyvinut byl také nový tvar kohoutu a spouště pro lepší komfort při střelbě a manipulaci. Součástí balení jsou tři vyměnitelné hřbety rukojeti (vel. S, M, L) umožňující přizpůsobit zbraň potřebám střelce. Pistole disponuje výjimečnou kapacitou 19+1 ran v ráži 9x19, či 15+1 ran v ráži .40 S&W. Standardizovaná jsou také nová ocelová mířidla s třemi luminiscenčními body s dlouhým dosvitem.

Omega Zachován byl osvědčený spoušťový mechanismus Omega, který mimo jiné umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečností ozub. Ovladače jsou oboustranné, otočitelná je také zádržka zásobníku. Každá jedna zbraň je továrně nastřelována na vzdálenost 25m, nástřelka je součástí balení.

 • Ráže (stoupání drážek): 9 mm Luger (9,8")
 • Kapacita zásobníku: 19
 • Rám: Polymer
 • Celková délka: 205 mm
 • Délka hlavně: 115 mm
 • Výška zbraně: 147 mm
 • Šířka zbraně: 37 mm
 • Hmotnost: 840 g
 • V balení manuální pojistka a vypouštěč napnutého kohoutu na bezpečnostní ozub.

Popis k výrobku: Česká zbrojovka a.s. Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Názory, otázky a odpovědi k Česká zbrojovka a.s. - Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger

Ke zboží Komisní prodej pistole samonabíjecí CZ P-09, ráže 9mm Luger nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR