Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej a produkty 18+

JSB Match Diabolo

Kvalita a jedinečná technologie

Nejdůležitějším rysem vyráběného střeliva je jeho kvalita, zaručená jedinečností používané technologie a tato je také klíčovým prvkem jeho přesnosti. V současné době produkty firmy JSB Match Diabolo a.s. představují nejkvalitnější střelivo na světě. Tento fakt je potvrzen špičkovými střelci, odborníky v oboru, nadšenci pro vzduchovou střelbu a nejlepšími výrobci vzduchových zbraní.

Pro další zlepšení kvality a vlastností střeliva každoročně JSB Match Diabolo a.s. investuje do inovace technologie strojů.

Historie firmy

Historie firmy sahá do roku 1991, kdy tehdejší majitel firmy pan Josef Schulz začal pod jménem - JSB MATCH DIABOLO BOHUMÍN výrobu sportovního střeliva pro vzduchové zbraně. Pan Josef Schulz je bývalý aktivní střelec z pistole a trenér. Po ukončení aktivní střelby a trenérské činnosti se začal věnovat vývoji a výzkumu v oboru výroby střeliva pro vzduchové zbraně. Poté si nechal na základě svých poznatků vyrobit lisovací stroje, na nichž začal vyrábět střelivo. Na jeho činnost v roce 2008 navázala firma s obchodním názvem JSB Match Diabolo a.s., která firmu Josefa Schulze koupila a posléze transformovala v akciovou společnost.

Distribuce do 45 zemí světa

Od svého vzniku firma JSB Match Diabolo a.s. zvýšila objem produkce, aby tak reagovala na vysokou poptávku po svých výrobcích a velkou pozornost věnuje také zkvalitňování svých služeb. Produkty firmy jsou distribuovány přibližně do 45 zemí světa. Firma exportuje na trhy Spojených států amerických, Ruska, Japonska a do států Evropy, mezi nimiž jsou významní odběratelé z Německa a Anglie. Střelivo nachází odbyt samozřejmě i na domácím českém trhu. Současný export společnosti se pohybuje okolo 90 procent.

Zvolit filtr
od 199 Kč do 539 Kč
Zobrazit podkategorie
1-12 j n
1-12 j n

Nacházíte se v kategorii: JSB Match Diabolo

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
+420 377 223 796                            info@alfatactical.cz
                      Otevřeno po - pá 9:00 - 12:00 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR