Doprava ČR od 1.000,-Kč ZDARMA*  Doprava SK od 1.500,-Kč ZDARMA*
*Neplatí pro VO prodej
 
výprodej

Čisticí sada BoreSnake .20 gauge

Čisticí sada BoreSnake .20 gauge hodnocení (0)
Kód:
24033
EAN:
026285240337
Výrobce:
Hoppe´s 9

Prodej ukončen

  • Popis
  • Foto
  • Dotazy k produktu

Čistící sada BoreSnake .20 gauge

Pouze BoreSnake čistí a udržuje hlaveň čistou každým svým pohybemBoreSnake je „nejrychlejší vytěrák hlavní na světě". Revoluční koncepce BoreSnake vám umožní vyčistit hlaveň vaší pušky, brokovnice nebo pistole od všech nečistot. Jedno nebo dvě protažení BoreSnake a hlaveň je opět připravena ke střelbě. Zapomeňte na imitace. Pouze BoreSnake je patentovaným čistícím produktem složeným z JEDNOHO KUSU!

Systém čištění vývrtů hlavní a komor palných zbraní, patří v současné době k nejrozšířenějšímu systému čištění u komerčních uživatelů a ozbrojených složek. 

Jedná se o Nejrychlejší, Nejbezpečnější, Nejefektivnější a Nejšetrnější systém čištění vývrtů a komor zbraní. U tohoto systému nehrozí poškození vývrtu a především ústí hlavně. Je maximálně vhodné pro čištění hlavní u zbraní, u kterých jejich konstrukce neumožňuje čištění vývrtu směrem od komory. Jedná se např. o revolvery a některé samonabíjí a plně samočinné zbraně. BORESNAKE umožňuje čištění směrem od komory k ústí u VŠECH zbraní ! Čištění se skládá z několika stupňů, které postupně odstraní i ty nejhrubší nečistoty z vývrtu na jedno protažení.Součástí "šňůry" je hrubá přední část pro nespálené zbytky prachu a zbytků střel, bronzový kartáček ve dvou stupních pro odtranění zatvrdlých a napečených nečistot, střední části pro zachycení odstraněných nečistot a jemné části pro dokonalé vyčištění "na čisto". Koncová část čistí i komoru hlavně.BoreSnake se vyrábí pro krátké zbraně, dlouhé kulové a brokové zbraně všech ráží. BoreSnake lze použít i s některým z přípravků Hoppes pro čištění, např. M-PRO7. Použití specielního materiálu ze kterého je BORESNAKE vyroben, umožňuje při správném použití (používat vždy ten který je určen pro danou ráži) prakticky neomezenou životnost.Lze ho kdykoliv vyprat např. v Jaru a nechat vysušit ! 

1 protažení hlavně BORESNAKEM odpovídá 160x protažení klasickým vytěrákem !!

Popis k výrobku: Hoppe´s 9 Čisticí sada BoreSnake .20 gauge

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku
Názory, otázky a odpovědi k Hoppe´s 9 - Čisticí sada BoreSnake .20 gauge

Ke zboží Čisticí sada BoreSnake .20 gauge nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

Zákazníci s tímto produktem zakoupili také
 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR