Doprava v ČR Českou Poštou od 2.000,-Kč ZDARMA (neplatí pro VO prodej)
- Popis
- Description
- Foto
- Velikosti
- Dotazy k produktu
- Recenze / Hodnocení (0)
Taktická sukně Helikon UTS Polycotton Ripstop, Multicam / Camogrom
Elastický pas se zapínáním na suchý zip nabízí variabilní nastavení obvodu pasu sukně a tím i větší pohodlí, navíc zabraňuje jejímu sjíždění. Nejvíce exponovaná místa jsou zvlášť prošité dvojitými vysokopevnostními švy, nikde se Vám tak nebude nic párat a pod.
Poutka na opasek jsou dostatečně široká, můžete tak použít opasek široký až 50 mm.
Unikátní umístění kapes poskytuje komfort při nošení veškerého taktického vybavení, které je umístěno ve vašem dosahu a zároveň blízko u těla takže při rychlých pohybech nebude překážet. Sukně má 12 kapes využitelných pro nošení zbraně, teleskopického obušku, svítilny, zásobníků, mobilu a dalšího vybavení.
Stejně jako UTP kalhoty, nabízí i sukně dvě vnitřní šikmé zadní kapsy, malé zadní otevřené kapsy na nůž, dvě klasické přední otevřené šikmé kapsy se zesílenými lemy, dvě uzavřené stehenní kapsy se zapínáním na zip a dvě malé stehenní kapsy s klopou a zapínáním na suchý zip (např. pro pistolový zásobník) a poutka na zavěšení předmětů pomocí karabinek.
- Poutka pro opasek až 50 mm
- 12 kapes
- 2 Way Elastic
- Materiál: 60 % bavlna, 37 % Polyester, 3 % Spandex
- Zipy: YKK
- Výrobce: Helikon-Tex
- Barva: Multicam / Camogrom
Popis k výrobku: Helikon-Tex Sukně Helikon UTS Polycotton Ripstop, Multicam / Camogrom