Doprava ČR od 1.000,-Kč ZDARMA Doprava SK od 1.500,-Kč ZDARMA

Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail, pískový

Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail, pískový hodnocení (0)
Kód:
MAG941-FDE
Výrobce:
Magpul
Cena s DPH: 3 550 Kč
Cena bez DPH: 2 933,88 Kč
Dostupnost:
dodání do 60 - 120 dnů od objednání
Barevné varianty
benefit card Zaregistruj se a nakupuj se slevou - Chci vědět víc
Zákaznická linka
Po - Pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
+420 377 223 796
+420 774 949 776
dotaz vytisknout poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


  • Popis
  • Description
  • Foto
  • Dotazy k produktu

Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail

Bipod z leteckého 6061 T-6 hliníku z polymerovými a ocelovými doplňky nabízí kvality a funkce, které lze najít u výrazně dražších bipodů konkurenčních značek. Je navržen tak, aby se dal pohodlně a snadno obsloužit jednou rukou a tak se mohl přizpůsobit potřebám střelce a spolehlivě podepřít zbraň v jakémkoli terénu. Mimořádně silný hliník je konstruován tak, aby odolal extrémním podmínkám a měl dlouhou životnost a při hrubším zacházení se nijak nedeformoval. I přes slibovanou velkou odolnost bipod váží pouhých 311gramů. Také nasazení bipodu na zbraň je extrémně jednoduché a rychlé. Úhlové nastavení bipodu se také snadno ovládat jednou rukou pomocí aretovacího tlačítka, které lze snadno ovládat i v rukavicích. Úhel je nastavitelný jako rotací tak do stran a to náklon 50° a stranově 40°. Díky drobnému provedení bipod v přepravní poloze nijak nepřekáží a kopíruje hlaveň zbraně tak těsně, že si jej sotva všimnete. I v této přepravní poloze může bipod plnit několik funkcí hlava bipodu je podložena pryžovou botkou, která je protiskluzová a tak v případě, že zbraň opřete se složeným bipodem neujíždí a drží pevně stabilitu.

  • Váha: 311,845g
  • Materiál: letecký hliník, tvrzený polymer, ocel
  • Ovladatelné jednou rukou.
  • Stavitelné do 7 pozic o 4" (6,3"-10,3")
  • Kompatibilní s 1913 Picatinny raily.
  • Zakončeno gumovou botkou

 

Popis k výrobku: Magpul Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail, pískový

kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

Magpul® Bipod

The Magpul Bipod for 1913 Picatinny Rail offers serious strength and versatility at a price that provides unmatched value. Rich with important features, our lightweight Mil-spec hard anodized 6061 T-6 aluminum and injection-molded polymer bipod brings innovation in ergonomics, functionality, strength and value together. An aesthetically pleasing, low-profile design conceals its mechanisms and hardware, smoothly brushing off snags and bumps. Optimized for rapid one-handed adjustments, the bipod quickly and quietly transitions between countless user configurations. The Magpul Bipod includes many features normally found on bipods at a significantly higher cost.

Durable & Lightweight

The Magpul Bipod is exceptionally strong and built to perform under punishing field conditions. Like all Magpul products, the Bipod is constructed of rugged, high-strength materials and designed to last a lifetime. In the shooting position, it is easily loaded with stabilizing forward tension without fear of failure or warping. Mil-spec hard anodized 6061 T-6 aluminum, stainless steel internals, and injection-molded reinforced polymer ensure years of dependable performance and reliability, all while shaving weight. At just over 11 oz., the Magpul Bipod is lighter than many pricier bipods currently on the market.

Innovative, Adjustable, & Easy to Use

Deploying and adjusting the Magpul Bipod is quick and easy. Spring-tensioned legs stow neatly forward and snap down and lock into place with one hand. Leg extensions slide and lock securely with the push of a button on any of the seven half-inch spaced locking detents. The legs extend a full four inches, from 6.3” to 10.3”. An industry-exclusive 50° of total tilt and 40° of total pan are controlled by a glove-friendly knurled tool-less bipod locking knob located between the extended legs, allowing easy adjustment between shots. Additionally, the Magpul Bipod has the exclusive ability to lock pan at 0° while maintaining full tilt functionality.

Smooth & Unobtrusive

From the drawing board, the Magpul Bipod was designed to be barely noticed until needed. Folded, the streamlined housing and legs fit neatly under the barrel and are just under 2.3” deep and 3.3” wide. In addition, anodized surfaces and tight, precision tolerances mitigate squeaks and rattles.

Functional Feet

The Magpul Bipod has many features that are also useful even when it is in the stowed position. A soft rubber bipod locking knob cap is attached to the locking knob gives users a steady, non-marring forward rest while the bipod is folded. Additionally, its staggered soft rubber feet hold fast on a variety of shooting surfaces and are easily removed with a roll pin punch. Should users choose to change feet, the Magpul Bipod’s legs accept most Atlas pattern bipod replaceable feet, except for the Atlas 5-H style. 

Názory, otázky a odpovědi k Magpul - Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail, pískový

Ke zboží Bipod Magpul pro 1913 Picatinny Rail, pískový nebyla otevřena žádná diskuze,otázka ani odpověď. Buďte první.
Napište Váš příspěvek, otázku či recenzi.

SOUVISEJÍCÍ ZBOŽÍ
 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
 +420 377 223 796
po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR