Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej a produkty 18+

Tipy na vodu

Přestože kánoe v naší nabídce (zatím) chybí, vodáci u nás rozhodně nepřijdou zkrátka. Najdete tu jak vybavení specifické pro brázdění našich řek, tak obecně outdoorové nezbytnosti. Kompletní nabídka zde.

Lodní vak - voděodolný pytel Mil-Tec

Voděodolný vak vhodný pro vodní aktivity a suché uložení všech potřebných věcí. Tento model odolává i hrubšímu zacházení a mechanickému poškození. V nabídce máme i lehčí variantu od značky Helikon - tento pytel se hodí například v lodi do barelu nebo pro nošenní v batohu při různých outdoorových aktivitách.

 

Sbalitelný batoh Defcon 5 Rolly Polly Pack

Batoh, který lze v případě nečinnosti sbalit do minaturních rozměrů, a přesto je po rozložení prostorný, najde své uplatnění na každém výletě. Voděodolná úprava z něj navíc činí skvělý skvělý kus vodáckého vybavení.

 

Fleecová deka Mil-Tec

V trendu kompaktního vybavení, které lze sbalit do velmi malých rozměrů, pokračuje příjemně hřejivá fleecová deka, kterou oceníte především u ohně ve večerních hodinách, když se ochladí.

 

Celta Helikon Supertarp®

Vybudování přístřešku ve volné přírodě je zásadní součástí každého vícedenního výletu. Univerzální celtu Supertrap s 19 upevňovacími body můžete použít v rámci terénu na nekonečně mnoho způsobů. Je vyrobená ze zátěrového ripstop materiálu, který je velmi lehký a celtu díky němu lehce sbalíte i mokrou.

 

MFH Plynový vařič, skládací

Takřka "kapesní" vařič MFH Vám připraví chutné pokrmy za všech podmínek. Jeho váhu v batohu ani při pádlování ani neucítíte a chromovaná ocel dlouho chrání před korozí.

 

Nafukovací karimatka Klymit Static V

Lehká, robustní, pohodlná karimatka Static V odpovídá tvaru těla a zároveň udržuje dostatek vzduchových kapes pro udržení teploty a pohodlí. Nafouknutí je rychlé a jednoduché a malé složené rozměry jsou nedocenitelné při každé outdoorové aktivitě.

 

Lehký spací pytel RDO Chimera

Tento spací pytel, určený i do náročnějších outdoorových aktivit, zajišťuje pohodlný spánek i při použití ve vlhkých podmínkách. Unikátní způsob šití zabraňuje úniku tepla, takže se v klidu vyspíte, i kdyby se v noci ochladilo.

 

Nepromokavé pončo Helikon U.S. model, Rip-Stop

Další víceúčelový kus vybavení, který by na vodě, ale ani na žádném jiném delším výletě neměl chybět. Z malého balíčku 14 x 22 cm vyčarujete nepromokavý svrchník, který lze využít i jako improvizovaný přístřešek. Dokonce je možné i spojit několik kusů dohromady.

 

Ruské námořnické triko Marine

Velice kvalitně zpracované a příjemné triko ze silnějšího bavlněného materiálu (240 g/m2). Co lepšího si vzít na sebe na vodu, než předepsaný oděv profesionálních námořníků?

 

Svítilna 5.11 EDC 2AAA

Svítilna 5.11 EDC je nejen malá a skladná, ale také odolná proti vlhkosti, což z ní dělá skvělou volbu k vodě nebo obecně "na ven". Určitě přijde vhod při nočním volání přírody.

 

Cestovní pouzdro na osobní hygienu Helikon Travel Toiletry Bag

Příruční pouzdro na "takové ty věcičky, co se snadno zapomenou", zubní kartáčky a tak podobně, Vám pomůže udržet všechny hygienické potřeby pohromadě. Je lehké, v batohu nepřekáží a skvěle poslouží pro jednoduchou organizaci důležitého nákladu.

 

Multifunkční kleště Leatherman Rebar

Kapesní sada 17 nástrojů najde své uplatnění na každé výpravě. Kdykoliv je potřeba něco uříznout, otevřít, ucvaknout, vyšroubovat nebo si jen zamachrovat před nevybaveným kolegou, Leatherman Rebar je vždy po ruce.

 

Čelová svítilna Petzl Aria 1 RGB

Vodotěsná čelovka, která se snadno ovládá a váží pouhých 105 g. Nepostradatelný parťák pro večerní stanování.

Přejeme mnoho příjemných zážitků na vodě! Kompletní nabídku vybavení najdete zde.

Tým Alfa Tactical

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
+420 377 223 796                            info@alfatactical.cz
                      Otevřeno po - pá 9:00 - 12:00 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR