Doprava ČR od 2.000,-Kč ZDARMA pro Českou Poštu*
*Neplatí pro VO prodej a produkty 18+

Bunda Defcon 5 Urban Shell

Bundu osobně nejvíce používám na střelnici, ale je samozřejmě vhodná i pro další outdoorové aktivity. Na bundě mi nejvíce vyhovuje její střih. Bunda skvěle padne, nikde neomezuje v pohybu, a to ani při použití nosiče plátů "plate carrier" a bojového opasku "battle belt" . Při střeleckém tréninku se bundu díky dvěma ventilačním otvorům pod pažemi odvětrává, čímž udržuje tělo při vyhovující teplotě. V chladném období oceňuji flísový límec, který příjemně hřeje a odepínatelnou kapuci.

     

Bunda má samozřejmě několik praktických kapes. Dvě vnitřní náprsní kapsy se zipem používám pro osobní doklady, peněženku atd., dvě rukávové kapsy využívám na věci jako špunty do uší, čištění na optiku nebo brýle atd.  Bunda je v oblasti zad, prsou a břicha zateplená a je mi v ní oproti běžným flískám více teplo. Je navíc vybavena kvalitními zipy, a tak je zapínání a rozepínání bezproblémové.

Bunda se vyrábí ve třech barvách. Já mám barvu zelenou, nosím ji převážně v přírodě a na střelnici. Do městského prostředí bych volil barvu černou nebo modrou, které tam více splynou. Jako uživatel mohu bundu doporučit; mým nárokům a potřebám zcela vyhovuje. Myslím si, že i cena bundy je v poměru ke všemu, co nabízí, více než přijatelná.

Jiří Šneberk  

PROHLÉDNOUT V E-SHOPU

 

       

 

 

 
NEWSLETTER
 
+420 377 223 796
info@alfatactical.cz
   
0 ks / 0
+420 377 223 796                            info@alfatactical.cz
                      Otevřeno po - pá 9:00 - 12:00 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR